Stairway to Heaven


Gerçekten cennete giden bir merdiven olsa sizce bu nasıl görünürdü?
Masmavi ve parlak bir gökyüzü,  yeşilin en güzel tonlarına sahip düzlükler... Biz bir senaryo canlandırdık zihnimizde ve bunu kendi dilimizle, sanatımızla  dört cam arasına sığdırmaya çalıştık.

Plateau


Yağlı Boya Tablosundan Dört Cam Arasına Yolculuk…
Bitkili tank tasarımlarında su üstü alan tanklidinin, son birkaç yıldır uluslararası camiada etkili bir akım haline geldiği aşikar. Buna etki eden en büyük faktör ise uluslararası tasarım yarışmaları. Bu yarışmalarda fark elde etmek adına çeşitli kozlara sahip olmanız gerekiyor.

History of Owachomo


Su altında bir köprü…
Oldum olası coğrafi oluşumları merak edip araştırmalar yaptım, ilgi çekici olanların üzerine gidip daha çok bilgi topladım. Doğanın her hamlesi mucizelerle dolu. İnsan eli değmemiş muazzam yapılar, bilimin bile açıklayamadığı oluşumlar, benzersiz manzarala ...

İmbat


Sıcak Yaz Günlerinde İçinizi Ferahlatacak Hoş Bir Esinti...
ADist olarak ülkemiz ve dünyadaki diğer tasarımcılardan en önemli farkımız; farklı konseptleri, farklı denemeleri en gerçekçi biçimde ortaya koymak oldu. Yine bu düşünceler içerisinde aklımızda bir deniz efekti yapmak ve bunu en güzel biçimde su altında kullanmak vardı.

Storm Valley


Fırtına vadisi...
Yurdumun en taze doğasına sahiptir fırtına deresi, fırtına vadisi… Yemyeşil, ıslak ve yeşilin en güzel kokusuna sahip tadına doyulmaz bir doğa…Gürültüsüyle dinlendiren dereleri olan bir sisler ülkesi adeta…

 

Kategoriler

Arşiv